НАЦІОНАЛЬНИЙ ЮРИДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ЯРОСЛАВА МУДРОГО

Герб студентського самоврядування


10.12.2014 відбулося чергове засідання Правління студентського самоврядування Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

На початку засідання за ініціативою Голови Правління Рудика Віталія, за вагомий внесок у розвиток студентського самоврядування ІПКОЮ було вирішено, шляхом голосування, зарахувати у члени Правління Костянтина Білоуса. Також на порядку денному було слухання доповіді Заступника Голови Правління Чижик Катерини про підсумки збору благодійних коштів для солдатів які перебувають у зоні АТО. Була заслухана інформація члена Правління Никитенко Валерії про організацію "Зимового квесту", який відбудеться 14.12.2014 року. Голова студентського самоврядування факультету підготовки кадрів для пенсійного фонду Петренко Ярослав розповів про організаційні моменти, щодо проведення КВНу, який відбудеться 13.12.2014.

На засіданні було презентовано новий прес-вол студентського самоврядування Університету, який був куплений за рахунок профкому студентів та за кошти членів Правління. Засідання пройшло як завжди в дружній атмосфері жвавої дискусії стосовно проблем студентів та організації навчального процесу на факультетах.

Повернутись на попередню сторінку