НАЦІОНАЛЬНИЙ ЮРИДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ЯРОСЛАВА МУДРОГО

Герб студентського самоврядування

Команда студентського самоврядування Університету здобула II місце у наймасштабнішому студентському проекті UNIVERSUM

Проект, який проходив протягом двох навчальних семестрів, включав у себе змагання в творчих, інтелектуальних і спортивних напрямках між командами які були представниками ВНЗ Харкова. Мета і завдання проекту - це покращити рівень культури населення, виявити яскравих і творчих студентів вищих навчальних закладів, а також показати всій країні, що саме Харків є студентською столицею України.

Проректор з навчальної роботи Ю.Г. Барабаш особисто привітав команду студентського самоврядування Університету та побажав нових звершень у роботі над підтвердженням звання кращого юридичного вузу країни.

Повернутись на попередню сторінку